KONTAKT

 

Najlepszą formą kontaktu jest e-mail. Opisz w mailu swój pomysł lub problem, pozwoli to nam zapoznać się z tematem i odpowiedzieć Ci konkretnie na zadany temat.

Jeśli szukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania sprawdź listę pytań i odpowiedzi FAQ.

W związku z dużą ilością zapytań oraz bieżącej pracy, na e-maile możemy odpowiadać z opóźnieniem. Wasze wiadomości są zazwyczaj bardzo złożone i często wymagają kilkudziesięciominutowego wdrożenia się w temat, działkę, indywidualne problemy. Prosimy o cierpliwość

Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy (Twoja sprawa jest naprawdę pilna i nie może czekać) w tytule wiadomości napisz [PILNE + Tytuł] lub zadzwoń do nas.

Dziękujemy za zrozumienie naszego kroku w stronę lepszej efektywności i skuteczności, by dostarczać lepszej jakości produkty i lepiej Ci służyć.

Zachęcamy do kontaktu:

Jeśli jesteś zainteresowany/a szybką budową z prefabrykatów, napisz do nas maila z informacją odnośnie lokalizacji inwestycji, projektu oraz którą technologią jesteś zainteresowany/a na : [email protected]


Wyślij wiadomość:

 

    Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu obsługi Twojego zapytania. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych jest Biuro Architektoniczne Długoszowski Adam. Szczegóły: polityka prywatności.