Projekt Stodoła to blog o projektowaniu i realizacji nowoczesnego domu w typie stodoły. To sposób myślenia o budowie- o wyborach i kompromisach, by osiągnąć wymarzony cel- w pełnym zadowoleniu i bez rujnowania budżetu.

To również rozszerzony dziennik budowy z komentarzem i analizą, skierowany do osób, które rozważają budowę własnego domu, są już w jej trakcie lub aktualnie desperacko szukają odpowiedzi, stojąc przed kluczowym wyborem któregoś z budowlanych rozwiązań. To także dziennik architekta, ponieważ relację prowadzą autorzy-architekci – Adam- architekt biura Bad Architekci (http://www.badarchitekci.pl/) oraz Patrycja- Bofo Architekci (http://www.bofo.pl); pielęgnujący ten projekt od pierwszej inspiracji, poprzez planowanie i dokonywanie kluczowych decyzji projektowych, do etapu budowy. Projekt Stodoła to budowa modelowego domu naszego projektu. Istnieje możliwość zakupu projektu więcej informacji tutaj.

Na co dzień zajmujemy się kompleksowym projektowaniem architektonicznym, wnętrz oraz obsługą inwestycji o różnorodnej skali i funkcji.  Jesteśmy znani z upodobania do prostych from, wyważonych proporcji, starannie dobranych detali i naturalnych materiałów. Stosujemy rozwiązania energooszczędne, tak by realizacja zapewniała ekonomikę w eksploatacji. Jeśli tak jak my, lubisz prostotę form, bazującą na czytelnej idei, której podstawą jest funkcjonalność i ponadczasowość, to zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Author

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.