WASZE STODOŁY – REALIZACJE

Zakładając ponad 3 lata temu blog naszym głównym celem była relacja z budowy własnego domu. Prowadząc go w jako rozszerzony dziennik budowy z komentarzem i analizą. Celem było również pokazać jak powstaje budynek od działki, projektu, poprzez budowę i wybór konkretnych rozwiązań ,a na następnym etapie sprawdzenia tych założeń i wyborów w praktyce podczas eksploatacji budynku. Nasze spostrzeżenia staramy się przekazywać w jak najbardziej obiektywny sposób, ale również pokazując nasz subiektywny wybór i pogląd na dany temat.

W tym duchu stworzyliśmy i dalej tworzymy nowe projekty gotowe, projektujemy domu w których sami byśmy chcieli zamieszkać, kierując się różnymi wytycznymi i warunkami brzegowymi.

Projekt Stodoła to nie tylko blog i projekty gotowe to sposób myślenia o budowie o wyborach i kompromisach tak by osiągnąć wymarzony cel w pełnym zadowoleniu. Projekt Stodoła to minimalizm, funkcjonalność prostota, za którymi podąża ekonomika budowy.

Obecnie nasza modelowa Stodoła jest już od 3 lat zamieszkana, nie sądziliśmy, że nasze budowlane i aranżacyjne poczynania, które relacjonujemy na blogu i poprzez media społecznościowe również na naszej grupie facebookowej. Obecnie można powiedzieć, że Projekt Stodoła to coś więcej niż projekt to również forum wymiany opinii i doświadczeń to społeczność do której możesz należeć również Ty.

Dlatego zapraszamy Cię do dzielenia się postępami z budowy Twojej Stodoły, a może masz jakieś pytanie i chciałbyś skorzystać z doświadczeń innych.

Poniżej kilka blogów publicznych osób budujących Projekty Stodoła:

<Tutaj wkrótce będziecie mogli opublikować swoje zdjęcia>